Rokio

Je někdo nebo byl chytřejší než Leonardo da Vinci? Pokud ano, kdo?

Největší genius světa

Nejlepší odpověď
annas

Opět nepřesná otázka. Chytrý = rozumově vyspělý, bystrý. Zase jde o různý úhel pohledu, není to jednoznačné. .

Za geniálního vynálezce se považuje Nikola Tesla – největší vynálezce všech dob, dál Jules Verne. I Leonarda najdete najdete v archivu Odpovědí.

Někteří geniální vynálezci v odkazu.
http://vynalez­ce.inass.eu/in­dex.php?stran­ka=serie&cislo=1

Nakonec i Jára Cimrman.
Co by bylo bez vynálezu písma či knilhtisku? Jak by se předávaly informace?

Další odpovědi
Kelt

Kde jste zjistil, že Leonardo da Vinci byl nejchytřejší? Co je vlastně chytrost, moudrost? To, že Leonardo da Vinci vytvořil určité nákresy, maloval a pod? Například takoví druidové si pamatovali mnoho informací, které nebyly nikde zapsané. A takových učenců bychom mohli napočítat mnoho. Mnoho vědců mělo znalosti z matematiky, astronomie, filozofie a různých přírodních věd .