Avatar uživatele
anonym

Je někdo komu vyšla manuální práce na doma přes internet né přes počítač ale třeba kompletace hraček nebo tak

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? jendahun před 4854 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Taková práce domů by možná nebyla špatná,vlastní zkušenost nemám.
Jedna kamarádka mi povídala,že měla zájem to zkusit,ale fungovalo to tak,že pokud máte zájem,musíte si jednotlivé komponenty koupit od toho,co práci domů nabízí,doma si to smontovat a potom si sám najít odběratele nebo odbytiště,aby se vám investice vyplatila.Jestli to tak mají ale všichni nabízející práci domů,nevím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
roxy52

Jak říká ice T.Přesně tak to funguje.Snad normální domácí práci jde sehnat přímo u nějakého konkretního podniku,který to zadávají.Jinak tyhle ,,inzerátový DP,bývají většinou podfuk a hned chtějí zaslat nějaké peníze a když je mají, práci potom zaslat zapomenou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
karara

Pěknej podraz,zkusila jsem snad všechno,co bylo a všude chtěli jen peníze a práce žádná,pokud teda náhodou nemáte žaludek na okrádání dalších,na to jsem já neměla,ale komplet.hračky,prů­pisky a pod to tady pokud vím fakt není.Bohužel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BandiOl

Zkusili jsme nabídky toho typu – komletace tužek, propagovali fotbalový klub a pod. Bylo to pouze abychom zaslali peníze a pak dělali, že nabízíme práci.
Jediné co nám vyšlo bylo OKG.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek