Je někdo komu vyšla manuální práce na doma přes internet né přes počítač ale třeba kompletace hraček nebo tak

Nejlepší odpověď
iceT

Taková práce domů by možná nebyla špatná,vlastní zkušenost nemám.
Jedna kamarádka mi povídala,že měla zájem to zkusit,ale fungovalo to tak,že pokud máte zájem,musíte si jednotlivé komponenty koupit od toho,co práci domů nabízí,doma si to smontovat a potom si sám najít odběratele nebo odbytiště,aby se vám investice vyplatila.Jestli to tak mají ale všichni nabízející práci domů,nevím.

Další odpovědi
roxy52

Jak říká ice T.Přesně tak to funguje.Snad normální domácí práci jde sehnat přímo u nějakého konkretního podniku,který to zadávají.Jinak tyhle ,,inzerátový DP,bývají většinou podfuk a hned chtějí zaslat nějaké peníze a když je mají, práci potom zaslat zapomenou.

karara

Pěknej podraz,zkusila jsem snad všechno,co bylo a všude chtěli jen peníze a práce žádná,pokud teda náhodou nemáte žaludek na okrádání dalších,na to jsem já neměla,ale komplet.hračky,prů­pisky a pod to tady pokud vím fakt není.Bohužel.

BandiOl

Zkusili jsme nabídky toho typu – komletace tužek, propagovali fotbalový klub a pod. Bylo to pouze abychom zaslali peníze a pak dělali, že nabízíme práci.
Jediné co nám vyšlo bylo OKG.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/