ReHu

Je někde na new stránkách napsán systém bodování? Nenašla jsem to. Díky.

Nejlepší odpověď
hanulka11

v nápovědě se píše
Ostatní uživatelé mohou odměnit vaši odpověď kliknutím na palec a získáte 1 bod za každý palec. Kvalitní a úplné odpovědi mohou být označeny jako užitečné – za užitečnou odpověď obdržíte 5 bodů. Podle počtu bodů se uživatelé řadí do kategor

Další odpovědi
casey

Ano. v pravo dole v novinkach→ mnapoveda k nove verzi→ odkaz→ bod4 a odkaz na bodovani.
http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani