Džanička

Je někde na internetu nějaká mapa, kde když si najedu na město, vesnici apod. tak zjistím počet obyvatel..

Myslím jakákoliv vesnice i ta nejmenší..
Doplňuji:
OK, zkoušela jsem ten seznam, a funguje to výtečně, díky..

Nejlepší odpověď
anonym

Stačí zadat mapy na Seznamu, kde u příslušného zobrazeného města klikneš na ikonku MÚ nebo OÚ a rázem se zobrazí rok založení, počet obyvatel a pro ostatní informace i web místního úřadu.

Další odpovědi
dudu

Snad Vám budou vyhovovat následující stránky:
http://www.tu­ristika.cz/mis­ta/brtov-jenec

anonym

Protože máš zamčenou otázku, chtěl jsem ještě poslat doplněk na mail, ale máš i uzavřený profil, tak alespoň tady v diskuzi.
U malých vesniček stačí najít nejbližší spádovou obec a na jejím webu bývá popis jednotlivých připojených obcí či částí.
Další detailní údaje jsou na webech obce, wikipedia a další.
Časem člověk zjistí kde všude jsou užitečné odkazy.