flodur

Je někde na internetu hra MAFIA 2? A jak ji stáhnout?

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus.

Zdroj: www.slunecnice­.cz/sw/mafia-2-trailer-2

Další odpovědi
Chandler

Si děláš srandu ..jak by mohla bejt ? Když ještě nevyšla .. a ikdyby byla, tak se to všude provalí a zřejmě nebude ještě až do konce srpna. Mohli by vydat aspoň to demo.

anonym

zatím pouze Mafia 1: The City of Lost Heaven, pokud si ji ještě nehrál tak na dvojku ani nečekej a pusť se před jejím vydáním do jedničky, prý už ta byla hodně dobrá.

až z této stránky zmizí informace že hra ještě nebyla vydána
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ma­fia_II
můžeš začít hledat…