ReHu

Je někde kamenná prodejna Otto? Nebo lze nakupovat pouze přes net? Děkuji

Doplňuji:
Nevěděla jsem, že je víc firem Otto. Měla jsem na mysli obchod s oblečením, protože třeba Quelle kam.prodejnu mají.
Líbí se mi šála , v Otto, a myslela jsem, že ušetřím, třeba, za poštovné.
Přesto díky.

Odpovědi
WeeBear

Nikde jsem nic nevypátrala. Sídlo celé mezistátní prodejny mi bylo označeno jako Budapešť, v České republice mají sídlo jen pro operátory obsluhující internetové stránky. Mám dojem, že tady to vyřeší skutečně jen to, že si budeš věci objednávat.