je někde k sehnání chatová historie na FACEBOOK?

Odpovědi
Terryle

Myslím, že přímo přes Facebook chat, otevřený v okně prohlížeče, se historie ukládat nedá. Doporučuju stáhnout nějakej komunikační prográmek, spousta jich už umí s FB chatem pracovat (namátkou Digsby, nová verze ICQ7, Pidgin a myslím, že i Miranda nebo Jabber) a ty umí historii ukládat.

Zdroj: http://www.ra­dirna.cz/inter­net/jak-ulozit-historii-pro-facebook-chat.html

anonym

bohužel … pokud vím tak nekonečnou historii má pouze Google Talk/chat okno v rámci Google Mail/ (ani deset let stará zpráva z něj sama od sebe nezmizí a zůstává zálohována a dohledatelná v online archivu ) …

ostatní kecálkové mají historii bud velmi limitovanou, nebo závislou na lokálním úložišti takže při reinstalaci programu o ni zcela přijdete, nebo ještě hůře jako facebook chat nemají historii vůbec.