bolak

Je někde k nahlédnutí seznam nejoblíbenějších ras psů v jednotlivých evropských zemích?

Jako třeba: Česká republika – 43% Německý ovčák 37% jezevčík 26% Yorkšír… a tak podobně. (čísla jsem si vymyslel)

Nejlepší odpověď
anonym

Takový „seznam“ neexistuje.
Dá se zjistit počet zapsaných čistokrevných štěňat
na jednotlivých plemenných knihách evropských zemí (v rámci F.C.I.), což je většinou i vypovídající stupeň oblíbenosti jednotlivých plemen. Můžeš si to zjistit
u jednotlivých evropských členských zemí FCI.
http://www.fci.be/

arygnoc

veľmi zaujímavá otázka.
iba mi uniká, načo by komu tieto poznatky boli.

je predsa jedno, či je v klobásach (guláši, pečienke, …) mäso z ovčiaka, bernardína alebo jazvečíka, nie?

bolak

tak mně je to například k tomu, že to ukojí mou zvědavost :) k čemu to bude ostatním, to už mě zas až tak nezajímá..