arygnoc

je někde k dostání tričko, čepice …

případně cokoli s logem Odpovědi?
Doplňuji:
tom004:

kde? díky.

Nejlepší odpověď
tom004

Za pár bodů jsi stříbrný,a o tričko si můžeš požádat.O čepi­ci,nic nevím.
Doplňuji:
Napíšeš si o něj na info@odpovedi.cz

Další odpovědi
anonym

Po dosažení stříbra stačí napsat na kontaktní mail Odpovědí, uvést velikost a adresu.
Nedávno jsme to tu hromadně řešili s -iv-, která okolo toho udělala aféru.

Berušinka

No, nevím, ale asi ne =(
Doplňuji:
CO?! Tome, já chci taky tričko =D Ty ho máš?

anonym

Ja a aferu !! ?? Ja jsem hodna !! ;-( -iv-
P.S. Pro Dr. Axl !

anonym

Já už ho mám,je v černé barvě,přišlo mi za 3 dny.Byl to fofr.

tom004

Jak jsem zjistil u „déle sloužících“,stří­brní a zlatí,mohou požádat o jeho zaslání,ve velikosti,L,XL,XXL­.Zatím,jsem si ho objednal.Dám vědět,až přijde. 🙂

Berušinka

Aha, aha =) Tak moc děkuju – ale než já na to stříbro dásáhnu… =D

tom004

Klídek.Je to,co by dup. :)