Pokročilý

Je nějaký zákon na zákaz pouštění petard ?

Byly jsme s kámošema na louce kde je první barák asi 1km daleko, tak jsme si tam tak házely petardy a pak přišel nějakej chlap že jestli známe nějakou Libereckou vyhlášku nebo co, tak mi že ne, a on že jestli jsem příjdeme pouštět znova že zavolá policii...
Na 100% to nebyl jeho pozemek
A pochopil bych kdyby řekl třeba jestli nechceme jít někam jinam že mu to vadí ale on začal vyhrožovat policií...
Popřípadě je někde nějaké místo kde je pouštění petard povoleno ?
Doplňuji:
Jde mi spíš o to že ty lidi prostě přijdou, začnou na vás řvát že jsme parchanti a haj*lové aniž by za náma třeba přišly a v pohodě nám řekli jestli můžeme odejít někam jinam že jim to vadí, né oni prostě hned volají městskou, která stejně přijede za 2 dny..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

tak co já vím,tak petardy apod jsou povoleny jen 31.prosince a 1. ledna.
Doplňuji:
nechápu proč by vám to měli říkat,snad nejste šimpanzi abyste si nedomysleli že ty petardy někomu budou vadit,ne?

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud to bylo na Sivestra nebo na Nový rok, tak kecal. Pokud to bylo v jiný den, měl pravdu.

Zlatý

Např. v Praze je to tolerováno jen 31.12. a 1.1. - viz zdroj Policie ČR: http://www.policie.cz/…
Vesměs mají města v platnosti své vyhlášky, ve kterých je toto protihlukové opatření uvedeno. Představ si např. starší lidi, nebo zvířata, jak to při takovém výbuchu petardy prožívají. :-((

Bronzový

A zapomněl jsi dodat, kolik je tobě a kamarádovi roků. Pokud máte oba 18, nebo kdyby jste to dělali pod dohledem dospělého, tak vám nic neřekne. Auto také nemůže řídit každý. Já toho člověka chápu, řekl si, že nějací puberťáci nam zkouší zapalovat petardy a pak to budou dělat ve městě. Pozor, jedná se sice o zábavnou pyrotechniku, ale nechtěl bych , aby se někdo bavil tím, že jsem při odpalování petard přišel o prsty.

Diskuze k otázce

suhil

Víš já se ani lidem nedivím,že na vás řvou a nadávaj.!Co z toho sakra máte??Děsíte lidi a nejvíc zvířata...to si ani neumíte představit co?!Já jako pejskař vís nenávidím a jestli někoho chytnu-bude toho litovat.!Na Silvestra chápu ohňostroje a jim podobné ale vysvětli mi co má společného petarda a Silvestr....vlastně nic jen to dělá bordel a rachot.!Až budeš mít zraněného psa nebo vyděšené dítě pochopíš.!!!!

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.