Barborkaoo

Je nějaký vzoreček pro výpočet alimentů pro podnikatele vykazující ztrátu?

Kamarádka mi říkala,že ně nějaký vzoreček pro výpočet alimentů – životní minimum x nevím co.Nevíte někdo něco?Vím,že přesnou částku,stanoví soud. Je prokázané, že v tomto případě, podnikatel výdělky má,jen umí skrýt příjmy,tudíž,jeho daň.přiznání je nakonec ve fázy,že výdělky nemá.

Odpovědi
Drap

Pokud je prokázané, že výdělky má, tak podat trestní oznámení a alimenty se vypočtou ze skutečných příjmů. Pokud to prokázané neni, a je to jen tlachání, tak budou vypočteny z prokazatelných příjmů. Tabulka nemůže existovat, krom nějakých doporučujících údajů a podobně, prptože to je věc soudu a každý soud může rozhodnout jinak.
Doplňuji:
Zde je přece i ta tabulka, ale řídit se jí dost dobře nedá
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vypocet-alimentu-u-podnikatele-vykazujici-ztratu