bolak

Je nějaký televizní moderátor, kterého vyloženě nesnášíte?

Pokud byste náhodou nevěděli co je to moderátor, tak vám dám pár tipů: Jan Rosák (Riskuj!), Michaela Jílková (Kotel), Petr Novotný (Novoty), Pavel Zuna (Ber nebo neber), Petr Šiška (Nic než pravda), Ester Janečková (Pošta pro tebe), Vladimír Čech (Chcete být milionářem)

Nejlepší odpověď
Rufus

Leoš Mareš, nafoukaný a trapný…Docela mám ráda Marka Ebena pro jeho starosvětskou noblesu, pro jeho hezky vyslovovanou a používanou češtinu, myslím, že nikdy neřekl něco slangového či obhroublého, nemluvě o sprostém slovu.

Další odpovědi
aramah

Z těch tady mi nevadí ani jeden,vlastně mi nevadí ani ti co tu nejsou vypsáni.

dudu

Petra Novotného vč. jeho humoru.

bolak

dudu: a on se o nějaký pokouší? já si ani nevšim :)