summer

Je nějaký rozdíl mezi velikostí L kids (dětská) a normální L ? Jsou na to tabulky ?

Chtěla bych si koupit bundu přes internet. Nevím však jestli mi to L kids nebude malé. Proto se chci zeptat , jestli s tím nemáte skušenosti, nebo nějaké tabulky s kterou dospěláckou velikostí se to rovná . Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Pokud jste nenašla odpověď ve vyhledávací liště, projděte si odkaz.

Tabulka velikostí – viz odkaz – najdete všechny velikosti pánské, dámské i dětské. Můžete srovnat.

http://www.xmo­de.cz/text/ta­bulka-velikosti

Doplňuji:
Srovnání velikost L u dětské a dospělé velikosti se v liště neobjevilo.

Další odpovědi
anonym

Viz 114 dalších odkazů na opakované otázky.
(Ještě nedávno zlatí uživatelé odsuzovali podvádění, ale pár se jich zaprodalo, aby se přiživili falešnými palci a ještě podněcují recidivisty hvězdičkami).
Doplňuji:
Další viz v diskuzi.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=velikosti%20ta­bulka

annas

Kopíruji odpověď:, o jejíž správnosti je možné se přesvědčit v odkazu.

Dr.Axl

Viz 114 dalších odkazů na opakované otázky.
(Ještě nedávno zlatí uživatelé odsuzovali podvádění, ale pár se jich zaprodalo, aby se přiživili falešnými palci a ještě podněcují recidivisty hvězdičkami).

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=velikosti%20ta­bulka

Několik odkazů ze zmiňovaných 114 jsem rovněž překopírovala.

anonym

Ad annas, při délce své registrace pravidelně uvádíš obdobné souhrnné odkazy, takže bys už dávno mohla vědět, že filtr vyhledá jakýkoliv klíčový výraz ve všech odkazech.
Odkazy slouží k návodu, aby se tazatel nejprve podíval do lišty, což zjevně neudělal.
Princip je v porušování kodexu v neustálém opakování otázek, jestli jsi najednou změnila přesvědčení, tak to aspoň blbě neokecávej.
Ve VŠECH tvých odkazech se vždy vyskytovalo relevantní procento, kde výraz nebyl přímo v otázce, ale v textu odpovědí apod.
Dosud nikdo vyhledávací program nezpochybňoval, protože si je vědom jeho nedokonalosti.
Pokud sama náhle ješitně a selektivně vyhledáváš ten zlomek, kde se vyskytuje i u dalších otázek, je to ubohost, která nedokáže zakrýt to podstatné, že podněcuješ recidivisty hvězdičkami.
Jsou-li v odkazech jak dospělé, tak dětské velikosti s přesnými rozměry, je tvůj účelový argument, že zrovna takto přesně formulovaný odkaz tam není, už je jen planý a trapný alibismus.

bolak

Už toho nech. Začínáš nudit.

annas

Otázka: Velikosti kol
Otázka: Prosím o pomoc při výpočtu dráhy. Děkuji | Odpovědi.cz
Otázka: Sladkosti??? | Odpovědi.cz
Otázka: Bruska na nehty | Odpovědi.cz
Otázka: Jak si můžu zrušit objednávku na aukru (nejsem …
Otázka: Kde nyní koupit knihu Mein Kampf | Odpovědi.cz
Otázka: Lékař napsal šestiletému synovi předpokládanou výšku v …
Otázka: Jak zjistím jakou mam velikost prstýnku | Odpovědi.cz

Otázka: Je nějaký rozdíl mezi velikostí L kids (dětská) a normální L … otázka tazatelky
atd.

Všechny otázky určitě souvisejí s dětskou a dámskou velikostí L.
Co k tomu dodat?

annas

Stejně jako minule chybný odkaz, do něhož je zahrnuta několikrát otázka tazatelky.

Dvakrát měř, jednou řež.

Pro koho platí slova pro podvádění????