Dawe25799

Je nějaký přpravek či prášek volně dostupný proti zvracení? Mám hroznou fóbii ze zvracení.

Doplňuji:
Myslím, zvracení třeba u jídla nebo když chytnete střevní chřipku, naposled jsem zvracel a musel sem k psychologovi

Nejlepší odpověď
brillant

Pokud zvracíte při cestování tak „kinedryl“.

Další odpovědi
klob1

Záleží z čeho to zvracení je? Jaká příčina? Ze špatného jídla, z cestování, z lékům nebo jestli při vnitřní schřipce?
Jinak na cestování do autobusu, býval Kinedril.
Tělo se tak brání a vyhodí, co je špatné a žaludek se čistí.

petra15

jak uz pise klob1 : telo se brani…zvraceni je jakousi dulezitou obranou funkci, neni to pro nic…ale doporucuji ihned po---proplachnout zuby napojem, kvuli silne zaludecni kyseline---nepodcenovat…je to zname od anorekticek, ze maji "sezrane"zuby…:)