nikeroska

Je nějaký program, který by spustil prezentace hned po zapnutí PC?

Myslím automaticky, moc děkuji
Doplňuji:
Jakmile se přihlásím na můj účet, tak aby se mi spustila prezentace, kterou nejspíš budu mít připravenou. Myslím to bez zbytečného klikání ;)

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

vymyslel sem tento zpusob, ja to ovedu na prikladu tak, ze se ti to spusti v powerpointu ale bude to chtit spise spustit z prohlizece prezentaci pro powerpoint, protoze v samotnem powerpointu se prezentace sice otevre, ale automaticky nespusti prehravani…

  1. otevri poznamkovy blok
  2. zadej do nej davkovy prikaz, kterym to cele spustis – (napr. ja mam office 2010 64 bit, tak ze napisu toto):

c:\„Program Files\Microsoft Office\Office14\po­werpnt.exe“ c:\CESTA_K_TVO­JI_PREZENTACI

misto CESTA_K_TVOJI_PRE­ZENTACI musis vyhledat a najit cestu…pro jednoduchost si tu prezentaci uloz na c:\ , pak ten konec bude vypadat
c:\prezentace.ppt

  1. cele to uloz jako napr. prezentace.bat – pozor pri ukladani – soubor musi mit priponu .bat – musis tedy zvolit v okne „ulozit jako typ“ tohle *. a nikoli *.txt
  2. a nakonec to nahrej do nabidky start – po spusteni

_____________­________________________­____
jak sem uz vyse napsal, zvolil sem pro otevreni power point ale existuje i pouze prehravac prezentaci Microsoft PowerPoint Viewer

http://www.sta­huj.centrum.cz/pod­nikani_a_domac­nost/kancelar­ske_aplikace/os­tatni/microsof­tpowerpointvi­ewer/

tento si nainstalujes a v bodu 2) zadas cestu ke spoustecimu souboru

ty uvozovky v bodu 2) jsou dulezite

Další odpovědi
SonsyMite

Jak si to přestavujete?