Tom.Noddy

Je nějaký přípravek na okna, který by zamezoval usazovaní dehtu z cigaret na sklo? (v restauracích a­pod.)

Nejlepší odpověď
Pájo

Teoreticky můžete vyzkoušet speciální spraye jako Antirain.
Nebo spray s nanočásticemi Supraperl.

Další odpovědi
hanulka11

Tak to jsem ještě neslyšela, myslím, že ale stačí okna pravidelně mýt .

jaza

Také jsem se s tím potýkala, jiná cesta než mytí těch obrovských oken aspoň zevnitř nebyla. Ale před 10 léty jsem narazila na firmu, od které jsem po předvedení koupila senzační přípravek i s příslušenstvím /bylo to drahé, více jak 2 tácy/, ale vyplatilo se. Již se tak nenadřu, se 2 kapkami přípravku umyju celé veliké okno, nemusím leštit, pouze stáhnu stěrkou a setřu kolem rámu. Později jsem si to koupila i domů. Je to perfektní, nyní po 10-ti létech mi došel ten 0,5 l přípravek, tak jsem si ho sehnala, stál 500 Kč, ale na 10 let?