Avatar uživatele
bolak

Je nějaký operátor, který má funkci SMS-EMAIL, ale u kterého se nemusí platit měs. tarif ani dobíjet, aby nepropadly $?

Potřebuju SIMkartu, na které půjde nastavit v e-mailové schránce např. seznamu, aby mi doručené zprávy z určité adresy byly posílány přímo na mobil (nebo alespoň upozornění). Vím že u Vodafone je funkce SMS e-mail, kde to tak funguje a i u ostatních hlavních operátorů nějaká obdoba toho bude, jenže já nechci platit nějaké stovky měsíčně kvůli jedné funkci a nebo dobíjet stovky Kč ročně aby mi peníze na předplacené kartě nepropadly. Mám nějakou možnost?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3048 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Celé maily ti schránka (např. na Seznamu) přeposílat nebude, ale notifikaci ano…
Ale naprosto nerozumím „nechci platit…“ – to budeš mít telefon s touto SIM jen k příjmu notifikací mailů??

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Já to mám zadarmoo t-mobile. V tvém případě stačí mít duální telefon.

před 3048 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Jak to myslíš? Jak zadarmo t-mobile? Co je to za tarif?

před 3048 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

gecco: já provolám asi minutu měsíčně, mám tarif od ČEZu, kdy platím jen co provolám, když neprovolám ani minutu, přijde mi účet na 0Kč, žádné sankce, žádné dobíjení, ale neumí to SMS-email a ani to prý neplánují, takže se simkartou není propojená žádná e-mailová adresa, jako je to u vodafone, O2, T-mobile… a tak není jak si v mejlu nějakou notifikaci nastavit (alespoň myslím)

před 3048 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Aha, sorry, na virtuální operátory jsem si nějak nevzpomněl…
😉
Jo – ti to sice umí, ale nedovolí spuštění – oni za SMS musí platit (sice v řádu haléřů, ale přesto), takže SMS zdarma ti prostě nenabídnou…
_______
V tvém případě bych jako nejvýhodnější viděl SIM Vodafone, kdy je kredit ´platný´ 10 měsíců od aktivace (dobití), ale karta je ještě další tři měsíce ´živá´ pro příjem.
Takže bys vlastně platil 200,– za 13 měsíců provozu (tedy asi 0,5 Kč /den), ten kredit bys mohl na konci desetiměsíčního období nějak ´prošustrovat´ (mobilní platby, DMS…).
😉

před 3048 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek