Agent000

Je nějaký legální způsob, jak vysvětlit učitelům, že se automaty ze školy prostě odstraňovat nebudou?

Nechceme, aby ze školy odstranili automaty a nahradili je starým bufetem.

Nejlepší odpověď
da ny

Automaty se nikdy neměly dostat např .do ZŠ,
nenabízejí nic nepostradatelného a prospěšného…
Na SŠ se můžete pokusit o petici ;)

Další odpovědi
zzzlatokopka

To není potřeba vysvětlit učitelům, ti za to nemohou, je to potřeba vysvětlit politikům, ti to rozhodli.

anonym

Jsem zásadně pro, aby šly automaty ze škol pryč, to, co se z automatů valí za blafy bych nedávala ani sousedovic Ferdovi v chlívku, natož dětem

Pepa25

Otázka má dvě roviny: obecná pravidla a rozhodnutí, co a jak se bude prodávat na vaší škole.
Obecná pravidla neovlivníte (nebo ovlivníte špatně). Pokud se přijme nějaké regulace, budete se muset podvolit.
Situaci na škole můžete ovlivnit přímo nebo přes rodiče. Netuším, jaký máte automat teď, ale zavedení přímého prodeje čerstvých potravin (pečiva …) by mohlo být zlepšením.

jjj123456789

Věř mi, že učitelé z toho taky radost nemají, protože si už nebudou moct dávat kafe z automatu. Napiš svojemu poslancovi.

VeRe1983

Ano je. Jedna cesta je apelovat na svého poslance, aby předložil novelu daného zákona, druhá cesta je nechat se zvolit a udělat totéž. Bohužel podobná socanská regulace neudělá z dětí zdravější lidi, možná zvýší zisk obchodů okolo školy, to je tak vše.

Jan Kunčar

Učitelé o tom nerozhodují, dokonce ani ředitel školy ne.