pn65

Je nějaký vyhledávač filmů, který dokáže vyhledat film jen podle jedné scény ve filmu?

díky

Odpovědi
Cenobita

Určitě ne veřejné, pokud existují tak ho mají profesionálové privátně, většinou se to řeší tak že předhodíš scénu na fóru a pokud to někdo pozná tak ti to vyhodnotí.

bolak

Napiš to sem, pokud je to nějakej lepší film (s hodnocením na čsfd nad 70%) a není to moc nový (do roku 2015), tak jsem ho určitě viděl a možná si i vzpomenu, když se mi bude chtít a budu dobře vykaděnej.