Lurius

Je nějaký film u kterého jste brečeli smíchy? :D

U mě to byli nejspíš jen francouzští Návštěvníci :)

Nejlepší odpověď
Zbynas

Jehovova pomsta.

Další odpovědi
MirKop

film ne, ale divadelní představení na Shakespearovských slavnostech- Zkrocení zlé ženy, to se nedalo :D

RyuzakiKate

Film si nevybavuju, ale často mě takhle rozesmál seriál Black Books, když jsem na něj koukala poprvý. Tímžtopádem je jeden z mých nejoblíbenějších :)

setapouch

Přítelkyně brečela smíchy v Národním divadle na Sluhovi dvou pánů. Pan Donutil je prostě excelentní.

bolak

Tak brečel asi ne, ale určitě mě překvapil Klub sráčů, vzhledem k tomu nízkýmu hodnocení.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/33137-klub-sracu/

mosoj

Většina četníků, ale v době kdy přišly do kin !!

DanBaratheon

Určitě Nedotknutelní :D

Lurius

Znám, scénka s bohem byla nejlepší :D