Avatar uživatele
KubikS7

Je nějaký druh hmyzu , jehož larva se vyvíjí na souši a dospělý jedinec žije ve vodě?

Znám mnoho příkladu opačného procesu – např: vážky , jepice… Ale existuje u hmyzu i opačný proces ?
Doplňuji:
Beer : Nejvíc ze všeho mám rád fotbal. Příroda je na druhém místě ,až daleko za ním. Ale příroda mě baví – mám zkrátka rád všechny druhy zvířat,protože si myslím, že každé zvíře je něčím vyjímečné a hraje důležitou roli na naší planetě. A ztráta každého druhu je škoda. Ale i ze zvířat mám své oblíbené obory – savce,ptáky a motýli.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? www před 4476 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Čoveče neznám, ale bacha – jsem jen amatér a profíkům nesahám ani po kolena )) No a z jejich řad ani neznám nikoho s takovouhle specializací..

Máš hrozně širokej záběr a tak si vzpomínám sám na svoje počátky ) Tehdy mně ti moudří učitelé říkali „Vykašli se na všechno, dělej jen třeba rovnokřídlý, nebo šváby, zkrátka něco. Takhle se nikam nedostaneš!“ Samozřejmě rady nepomohly, a dělal jsem to dál podle svýho. Zkrátka trochu všechno, pořádně nic )) Dnes ale vím, že měli pravdu.
Nechceš se proto ty přecejen na něco specializovat? Totiž pojmout vše se už jednoduše nedá !! Jak v technice, botatice, entomologii.. – ve všem )

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Takový hmyz neznám, ale možné by to třeba mohlo být, i když málo pravděpodobné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
www

Kubíku, nevěř Beerovi, že je amatér. Já si myslím, že kecá 😁. Ale netuším jeho specializaci.
Amatérem se mohu nazvat já a nekecám 😁

před 4476 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek