sesednizkola

Je nejake takove prijmeni uznatelne jako hanlive pri zmene jmena?

Aby dotycny nemusel platit tisic, ale jen stovku. Prijmeni, ve kterem zamenou jednoho pismenka vznikne dost sprosté slovo, nebo hanlive je pouze pokud uz sproste je?

Odpovědi
anonym

Přijde Rom na matriku a říká úředníkovi: Pán velkomožný, chcell bych si změnit jméno! A jak se jmenujete, ptá se úředník. Dezider .okot, vraví Rom. A jak se chcete jmenovat? Fero .okot!

ReHu

To je těžké.
Znám kluka, jmenuje se Píč. Se svou přítelkyní se vzali a o změně nebo, že by užívali její příjmení nikdy nemluvil.

anonym

Prosím tě, nemudruj o tom pořád, našetři dva tácy a dej se prostě přejmenovat 🙂 Nejsi první, ani poslední