Bronzový

Je nejake pravidlo, co clovek podedi - geny od svych rodicu?

Je nejake pravidlo, co clovek podedi - geny od svych rodicu? Jako co po matce a co po otci.Navyky,podoba,nemoci atd.
Nebo je to individualni?
Doplňuji:
Byl jsem jen zvedav,jestli je nejake pravidlo,protoze spolupracovnik mi rikal,ze on ma hodne vlasu,ze z matciny strany to tak meli a ja jak se zda tez podedil zase malo vlasu a vim ze dedecek od mamky na tom byl stejne.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Většinou se geny promíchají tak, že krása a dobré vlastnosti jsou po mamince a špatné vlastnosti jsou dědictvím z manželovy strany. Když má dotyčný extra štěstí tak za ně nemůže on, nýbrž nějaký zvlčilý strýc, nebo ještě lépe prapředek z pátého kolena.

Další odpovědi:

Pokročilý

Pokaždé jiné.

Bronzový

Je ohromné množství kombinací podobně jako čísel ve sportce. Kdyby měl pár 100 dětí, bylo by každé jiné a každé by mělo jiné rysy od matky, otce a dalších předků.

Bronzový

Lucimia má pravdu, já jen dodám, že všechny vlastnosti jsou buď dominantní nebo recesivní, takže různou kombinací, se projeví to či ono. Znáte to: černoch s bělochem = dítě s tmavou kůží. Jindy má zace cela rodina typicky zahnutý nos. Prostě se to pořád míchá a míchá a nikdy nevíte, zda vaše dítě nebude mít modré oči po praprapra babičce, ačkoliv co vy i váš partner mají oči hnědé.

Bronzový

většinou se to dědí po prarodičích
příklad:dnes jsem se poprvé setkal s prapratetou a byl jsem šokován,že mluvím s mámou,která zemřela před mnoha lety,gesta mimika,podoba i nemoci,
a nikdy v životě se nepotkali,
prostě genetika je všesvět,

Bronzový

V některých rodinách je podoba jejich členů až překvapivá.Když potkáte třeba otce se synem,tak vám připadají jako okopírovaní.Někde je podoba tak výrazná,že je jedno jestli jde o mužského nebo ženského člena rodiny.V jiné rodině se zase dědí nadání k hudbě,sportu,kreslení,technice a jinému.Já jsem jako dítě byla pihatá a vlasy jsem měla zrzavé.Všichni ostatní z rodiny čtyři kolena zpátky byli vždy blond.Jak muži,tak ženy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.