Fabco

Je nějaké místo v Praze kde se nechat testovat na MRSA.

Methicillin-resistant Staphylococcus aureus (MRSA) is a bacterium responsible for several difficult-to-treat infections in humans.

Odpovědi
zzzzz

Proč? Máš otevřenou ránu? Přišel si s z někým s MRSA do kontaktu? Máš oslabený imunitní systém?
Pokud ano, tak kdekoliv na infekčním oddělení, je na to karanténa, je to sice hodně nakažlivé i vážné onemocnění, ale zdravý člověk to nechytí, jen to může na někoho oslabeného přenést.
Doplňuji:
Lidově se tomu říká zlatý stafylokok.