Zlatý

Je nějaká věc kterou ostatní mají rádi a vy ji ksmrti nesnášíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nevím, co ostatní milují, ale nesnáším nesnášenlivost.
Doplňuji:
Mám ráda spoustu věcí, které považuji za správné a spoustu věcí mám ráda méně, ale nic zase tak hrozně - dokonce sním s chutí i mnou méně oblíbené jídlo. U lidí se jedná o tvrdší oříšek, ale také nemohu říct, že bych někoho nesnášela. Mám lidi ráda a vadí mi pouze jak se k sobě často nehezky chovají a nebo třeba ke zvířatům. Ale ani špatným lidem nepřeji nic zlého - však na každého jednou dojde.

Další odpovědi:

Bronzový

muj pritel miluje veprove maso,klobasky,uzeniny,a ja je bytostně nesnasim:-)miluji opak toho,co on.losos,kure,syry,vejce,kruti masicko,mnam.

Mléko.

Pokročilý

Lásku...
A určitě se najde někdo, kdo napíše Justina Biebera... ;)

Zlatý

Červená řepa.

Zlatý

omáčky

Zlatý

Čočka !!!

Stříbrný

Telenovely a klábosení o gelových nehtech a aerobiku a o nákupech.
Doplňuji:
...jo a o tabletách na hubnutí :)

Zlatý

Drby, bulvár, nekonečné kecy o nemocech, bůček, Havlův kult, "hyperaktivní" děti, většinu sportů (hlavně v televizi), dechovku, death metal, kolektivní zábavu, jízdu na kole, posilovny, polotovary, buřty, sladkosti (kromě zmrzliny a Porcelany!), syrovou cibuli a česnek...

Zlatý

Držťkovou polívku,tvarůžky,kvasnicovou pomazánku,kozí sýr.
Doplňuji:
Ještě Mr.Beana - není to teda věc,ale fakt ho nesnáším,davy lidí,čekání kdekoliv - ale to snad každej /hlavně na poště a u doktora/.

Bronzový

Jára Cimrman, talenti a stary na nově a primě, McDonald's, šperky, většina jídel

Bronzový

Koukám, že málokdo se drží otázky a píše jen to, co nesnáší. Než bych vyjmenovala, co všechno nesnáším, tak jsem tu do zejtřka, ale co narozdíl ode mě většina lidí má ráda? Fast food, přeslazený limonády, Michala Davida, mainstream, dotykové mobily, tělocvik, americké komedie, pařby, facebook, ...

Pokročilý

Hudba, ne že bych jí úplně nesnášel, ale jde prostě mimo mě. Taky nesnáším (ale nevím o nikom, kdo by to biloval) bacily, choroby, nemoci, zubaře, hmyz a hloupé lidi (a taky hádavé)!

Diskuze k otázce

Stříbrný

manon

Lorrien: Rozumím dobře, že nesnášíš lásku?

Zlatý

bolak

tom004: on má někdo rád červenou řepu? :)

Stříbrný

manon

Mooc :)

Zlatý

Damiana

Já ji mám ráda! Klidně i syrovou, ale ještě lépe upečenou a nakrájenou na tenké plátky, pokapanou balsamicem a olivovým olejem, s rukolou, posypanou čerstvě drceným černým pepřem a parmazánem - jako vegetariánské carpaccio...Kdo zná jen nakládanou, možná by se divil, jaká je tohle dobrota...:-)

Zlatý

hanny 2

Dami máš pravdu,je to dobrota!

Zlatý

Damiana

:-)

anonym

červenou řepu miluju

Bronzový

pizlicka

ja ji milovala.ale tak se mi prejedla,ze ji nemuzu ani videt.brr

Bronzový

pizlicka

mno ja ji jedla asi rok syrovou.ale zavarenou bych mozna dala.jo,a nejvic ze vseho nesnasim svařené mléko.

Bronzový

pizlicka

damianko,ty to umis vzdy tak pekne podat,ze ja bych i to h.... snedla,kdybys mi ho nabidla:-)))

Zlatý

Damiana

"TO"bych ti nabídnout ale fakt nedokázala... takový gurmet zase nejsem ... :-))))

Bronzový

pizlicka

to bylo obrazne s nadsázkou:-)poklona,jak barvite popisujes pripravu jidel,mnam.

Zlatý

Damiana

:-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.