bolak

Je nějaká věc kterou ostatní mají rádi a vy ji ksmrti nesnášíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím, co ostatní milují, ale nesnáším nesnášenlivost.
Doplňuji:
Mám ráda spoustu věcí, které považuji za správné a spoustu věcí mám ráda méně, ale nic zase tak hrozně – dokonce sním s chutí i mnou méně oblíbené jídlo. U lidí se jedná o tvrdší oříšek, ale také nemohu říct, že bych někoho nesnášela. Mám lidi ráda a vadí mi pouze jak se k sobě často nehezky chovají a nebo třeba ke zvířatům. Ale ani špatným lidem nepřeji nic zlého – však na každého jednou dojde.

Další odpovědi
pizlicka

muj pritel miluje veprove maso,klobasky,u­zeniny,a ja je bytostně nesnasim:-)miluji opak toho,co on.losos,kure,sy­ry,vejce,kruti masicko,mnam.

anonym

Mléko.

Lorrien

Lásku…
A určitě se najde někdo, kdo napíše Justina Biebera… ;)

tom004

Červená řepa.

hanulka11

omáčky

mojitek

Čočka !!!

manon

Telenovely a klábosení o gelových nehtech a aerobiku a o nákupech.
Doplňuji:
…jo a o tabletách na hubnutí :)

Damiana

Drby, bulvár, nekonečné kecy o nemocech, bůček, Havlův kult, „hyperaktivní“ děti, většinu sportů (hlavně v televizi), dechovku, death metal, kolektivní zábavu, jízdu na kole, posilovny, polotovary, buřty, sladkosti (kromě zmrzliny a Porcelany!), syrovou cibuli a česnek…

hanny 2

Držťkovou polívku,tvarůž­ky,kvasnicovou pomazánku,kozí sýr.
Doplňuji:
Ještě Mr.Beana – není to teda věc,ale fakt ho nesnáším,davy lidí,čekání kdekoliv – ale to snad každej /hlavně na poště a u doktora/.

Syd

Jára Cimrman, talenti a stary na nově a primě, McDonald's, šperky, většina jídel

RyuzakiKate

Koukám, že málokdo se drží otázky a píše jen to, co nesnáší. Než bych vyjmenovala, co všechno nesnáším, tak jsem tu do zejtřka, ale co narozdíl ode mě většina lidí má ráda? Fast food, přeslazený limonády, Michala Davida, mainstream, dotykové mobily, tělocvik, americké komedie, pařby, facebook, …

DaveR

Hudba, ne že bych jí úplně nesnášel, ale jde prostě mimo mě. Taky nesnáším (ale nevím o nikom, kdo by to biloval) bacily, choroby, nemoci, zubaře, hmyz a hloupé lidi (a taky hádavé)!

manon

Lorrien: Rozumím dobře, že nesnášíš lásku?

bolak

tom004: on má někdo rád červenou řepu? :)

manon

Mooc :)

Damiana

Já ji mám ráda! Klidně i syrovou, ale ještě lépe upečenou a nakrájenou na tenké plátky, pokapanou balsamicem a olivovým olejem, s rukolou, posypanou čerstvě drceným černým pepřem a parmazánem – jako vegetariánské carpaccio…Kdo zná jen nakládanou, možná by se divil, jaká je tohle dobrota…:-)

hanny 2

Dami máš pravdu,je to dobrota!

Damiana

🙂

anonym

červenou řepu miluju

pizlicka

ja ji milovala.ale tak se mi prejedla,ze ji nemuzu ani videt.brr

pizlicka

mno ja ji jedla asi rok syrovou.ale zavarenou bych mozna dala.jo,a nejvic ze vseho nesnasim svařené mléko.

pizlicka

damianko,ty to umis vzdy tak pekne podat,ze ja bych i to h… snedla,kdybys mi ho nabidla:-)))

Damiana

"TO"bych ti nabídnout ale fakt nedokázala… takový gurmet zase nejsem … 🙂

pizlicka

to bylo obrazne s nadsázkou:-)poklona,jak barvite popisujes pripravu jidel,mnam.

Damiana

🙂