pn65

Je nějaká srovnávací tabulka trestů u nás a v usa?

Myslím, když někdo srazí člověka tady a v americe, kolik dostane let.

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze srovnávat nesrovnatelné. Vždy záleží na okolnostech a na rozhodnutí soudu.

Další odpovědi
arygnoc

nie, anglosaské právo je iné, ako naše právo.

predovšetkým uplatňuje zásadu 3× a dosť, existuje trest smrti, existuje trest doživotia bez možnosti prepustenia, o vine nerozhoduje sudca (iba o treste) a mnoho iného.

;-Q