Dochy

Je nějaká služba „autostop online“?

.. nebo nějaké info že by někdo na něčem takovém pracoval?
Znám servry pro spolujízdu, ty ale předpokládají, že jízdu zadám alespoň s několikadením předstihem a se specifikací jízdy (čas a místo odjezdu)
Neexistuje ale nějaká služba, která by dokázala pokrýt neočekávané jízdy? Buď musím neočekávaně na cestu, nebo se změnily podmínky, třeba čas odjezdu šoupnut o hodinu, odpadl spolujezdec… V tom případě by systém měl info kdy jsem vyjel, kudy pojedu a orientačně i kdy, zadám že jsem ochoten si 3km zajet a pokud by se v blízkém okolí cesty vyskytl „stopař“ systém by nás zkontaktoval a navedl k sobě.....

Odpovědi
Drap

Zřejmě nic podobného nenajdeš.