Stingo

Je nějaká organizace na pomoc starým lidem?

Ze bych třeba někomu mohla chodit nakupovat, ale ne jako to dělají sociální pracovnici, což je jejich prace.

Odpovědi
anonym

Zajímej se v nějaké ´charitě´ v okolí – poměrně často hledají dobrovolníky na různé činnosti.

zzzzz

Děla to třeba charita, mají dobrovolníky, a ti si se starým člověkem povídají, zajdou mu nakoupit, nebo ho posadí na vozíček, a vezmou ho do obchodu také .-)

zzzzz

Ty jo, ty mi čteš myšlenky, ale rychleji asi píšeš .-))))