bolak

Je nějaká možnost, jak tisknout na papír menších rozměrů, dejme tomu čtverec 10×10cm?

Prodávají se nějaké takové tiskárny, nebo „násady“ do normální tiskárny, aby ten papír uměla uchopit a vytisknout na něj požadovaný text?

Nejlepší odpověď
mosoj

Velikost papíru na který je tiskárna schopná tisknout najdeš v ovladači kde se předvolují parametry papíru k tisku. Je to dané konstrukcí podavače papíru.
Mám Canon MP 610 a nejmenší papír k tisku je velikosti kreditní karty 54 * 86 mm. Potisk malých dopisních obálek umí snad každá tiskárna.
Doplňuji:
Přesný potisk na vícero malých papírků se řeší programem jako potisk štítků.
Pořádný program na potisk štítků má kalibraci tiskárny na přesnost potisku.

Za málo.

Další odpovědi
Hakunamatata

Ve wordu se dá nastavit přesná velikost papíru, na který se tiskne. Pak do normální násady na A4 vložis menší papír na pravou stranu (většinou). Funguje to vcelku obstojně.

bolak

Hakunamatata: a tiskne to vždycky na stejný místo? já bych potřeboval do tiskárny takovejch papírků narvat pokaždý cca 20–30, a to políčko ve kterým má být daný text, když přihlédnu k velikosti písma, tak tam může být odchylka maximálně 3mm, takže ten papír by se nesměl prakticky nikdy špatně posunout, jinak by to bylo k ničemu

Dochy

záleží na tiskárně. Podívej se do manuálu k tiskárně, jaké velikosti papírů dovoluje a toleranci pak budeš muset vyzkoušet.
Nastavování velikosti tisku ve wordu bych řešil až potom, co budeš mít jistotu, že to tvá tiskárna dá.