Elssir

Je nějaká možnost jak si zahrát na tabletu hru na PC?

Mám Tablet Asus EEE pad transformer. Je s klávesnicí. Hry myslím nějaké starší třeba Worms nebo warcraft 3.
Vím, že něco takového určitě bude. A myslím, že na takovémhle tabletu by mohlo jít víc věcí než na mobilu.
Doplňuji:
Potíž je, že jelikož se jedná o android tak to přečte jen soubory apk. Takže se ptám jestli není možnost, jak by topřečetlo i jiné soubory.

Odpovědi
Reuef

existuje par moznosti…jsou emulatory DOSu diky kterejm si pak na androidu muzes poustet hodne stary hry (napriklad DosBox Turbo)..nebo jsem narazil na celkem fungujici emulator Playstation 1 (FPse) zapatrej na google play najdes jich tam asi vic…

huxa

worms bys měl určitě někde i sehnat pro tablet a jestli jej máš i s klávesnicí, nebylo by marné na něm zkusit nějakou PC hru