Je nějaká možnost?

Mám problém s dluhy syna.Bohužel jsem mu věřila a udělala tu největší blbost,zástsvu RD.Splácí,ale má nové dluhy a už to neutáhne.Nejraději bych se ho úplně zřekla,ale na to je pozdě.Poradí mi někdo?Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

pokud dělá dluhy dál i po uzavření zástavní smlouvy, pak je NUTNÉ ho odstřihnout od domu. Chápu, že je to syn, ale přece se kvůli jeho nezodpovědnosti neodstěhujete pod most. Tedy pravděpodobně převzít existující závazek na sebe, zamezit, aby se jeho další dluhy dál nabalovali na vás a např. formou americké hypotéky dluh splácet. Na syna se zřejmě spolehnout nemůžete. V každém případě to bude chtít právní poradenství a hodil by se i dobrý finanční poradce. Ale je nutno to řešit okamžitě, váhání není namístě.

Další odpovědi:

Pokročilý

Vážená paní.V této situaci je pro vás každá rada drahá.V tento okamžik vám mohu jen poradit aby jste se podívala na net a tam si našla bezplatné právní poradenství.Díval jsem se tam a je jich tam několik.Jistě vám tam poradí jak z této situace ven.

Pokročilý

Já bych se zkusila zeptat instituce, u které jste nechávali zastavovat RD jestli je nějaká možnost se ze smlouvy vyvázat.

Bronzový

Raději začněte platit dluh sama.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.