uncle Sam

Je nějaká lhůta pro nahlášení dopravní nehody?

Měl jsem dopravní nehodu, kdy jsem nacouval na dům, s poškozeným jsem se spojil až později a ještě jsme nevyplňovali záznam o dopravní nehodě, protože jsme ho neměli a nic jsme nenahlašovali. Domlouval jsem se s ním, kdy se sejdeme a zatím to vypadá na konec týdne a to už budou dva týdny po nehodě. Není to pozdě?

Nejlepší odpověď
cukrar

Není pozdě, pokud se domluvíte.

Další odpovědi
anonym

dá se domluvit i nehoda, která se vůbec nestala. přesný čas, včetně dokumentace