Avatar uživatele
bolak

Je nějaká levnější možnost, jak zaslat menší balík, než varianta „obyčejný balík“ od České pošty za 74Kč?

Do velké obálky se nevejde.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? lejdy.můn před 3131 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já zrovna dnes posílal menší balíček bez udání ceny a dobírky a vyšel mi na 44 korun. Jo, a toho poštmistrová dvakrát přeměřovala, abych se vlezl do nižší sazby.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Bolaku, ještě existuje doporučený balíček do hmotnosti 2kg. Ale pozor! výška nesmí přesáhnout 5cm. Součet stran nesmí být víc jak 90cm a jedna strana nesmí být víc jak 60cm.
Do půl kila 64,– do kila 69,– a do dvou kil 73,–

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

barbakan: normálně na český poště? no 44kč se platí za doporučený psaní myslím, to tedy nemusí být v obálce?

před 3131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Posílal jsem balíček o váze cca 40 dkg a na ČP.

před 3131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

A nebylo to v nějaké bublinkové obálce nebo tak? Normálně v papíru nebo v kartonové krabici? Já jsem se ptal na poště, a řekli mi že nejlevnější varianta pro poslání balíku je „obyčejný balík“ za 74Kč, tak jaktože má barbakan skoro 2× lepší ceny? Neměls na hlavě punčochu, když si ten balík podával?

před 3131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

bolak, balíček byl z krabice od počítačové myši http://pctunin­g.tyden.cz/ilus­trace3/stoobi/Lo­gitech_MX_Per­formance/11.jpg

Punčocha nebyla, ani známá. Můžu ti nascenovat podací lístek.

před 3131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Skenovat nemusíš, jen mi řekni co tam je napsáno, je tam napsáno „doporučené psaní“?

před 3131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Je tam druh zásilky R

před 3131 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek