bolak

Je nějaká internetová aplikace která by zjišťovala kolikrát byla navštívená nějaká stránka?

Že bych si tam zadal adresu stránky (ne moji, jakoukoli) například vlastní profil z odpovědí a ono by mi to vyhodilo druhej den statistiku, kolik lidí můj profil navštívilo?

Nejlepší odpověď
radce

Kosáku, existují podobné utilitky, ale vzhledem k návštěvnosti Tvých odpovědí nejsou použitelné kvůli omezení počtu platných číslic výsledku… 😉

Další odpovědi
WeeBear

http://toplist.cz , pokud se ti nezdá dost ohraný. :)

bolak

drdol: bude to fungovat? já toplist kdysi používal, ale bylo tam napsáno že někam musíš vlož nějakej kód nebo co, a kdybych se chtěl kouknout například na návštěvnost některý něčí otázky, tak není kam to napsat, nebo se pletu? co mám dělat? (a pomalu na mě)

radce: Dr.Axl ti dal boda, myslí že mě nesnášíš :)

radce

Kosáku, neřeším body, ale radím a bavím se ! 😉

anonym

:)
ja cetla pred chvili nekde odpoved od radce .. , kde vam naopak drzi palce .. nojo , bracha , no , tak aby nedrzel ! :)

  • iv-

manon

  • iv-II. Tak konečně poznávám kosí bratry !! … :) Už jen provalit, který je s kterou čepičkou :D

anonym

to nam tu jeste chybel .. ten jeho bracha – to uz se od odpovedi nehnu vubec. ! ..
je videt, ze hruska nepadla daleko od jabka .. :)