Avatar uživatele
bolak

Je nějaká internetová aplikace která by zjišťovala kolikrát byla navštívená nějaká stránka?

Že bych si tam zadal adresu stránky (ne moji, jakoukoli) například vlastní profil z odpovědí a ono by mi to vyhodilo druhej den statistiku, kolik lidí můj profil navštívilo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? manon, johana 56, briketka10, anonym před 4199 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
radce

Kosáku, existují podobné utilitky, ale vzhledem k návštěvnosti Tvých odpovědí nejsou použitelné kvůli omezení počtu platných číslic výsledku… 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
WeeBear

http://toplist.cz , pokud se ti nezdá dost ohraný. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

drdol: bude to fungovat? já toplist kdysi používal, ale bylo tam napsáno že někam musíš vlož nějakej kód nebo co, a kdybych se chtěl kouknout například na návštěvnost některý něčí otázky, tak není kam to napsat, nebo se pletu? co mám dělat? (a pomalu na mě)

radce: Dr.Axl ti dal boda, myslí že mě nesnášíš :)

před 4199 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
radce

Kosáku, neřeším body, ale radím a bavím se ! 😉

před 4198 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:)
ja cetla pred chvili nekde odpoved od radce .. , kde vam naopak drzi palce .. nojo , bracha , no , tak aby nedrzel ! :)

  • iv-

před 4199 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

  • iv-II. Tak konečně poznávám kosí bratry !! … :) Už jen provalit, který je s kterou čepičkou :D

před 4199 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

to nam tu jeste chybel .. ten jeho bracha – to uz se od odpovedi nehnu vubec. ! ..
je videt, ze hruska nepadla daleko od jabka .. :)

před 4199 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek