Cullinda

Je nějaká aplikace do Sony Ericsson K790i na prohlížení textových dokumentů?

Nevíte o nějakém prográmku, ve kterém bych si v tomto mobilu mohla prohlídnout třeba tabulky z excelu, z wordu nebo nějaký text z PC?

Nejlepší odpověď
Hudler

Znám dvě aplikace. Jedna umožňuje Excel a druhá Word, ale maximálně na nějaké úpravy textu. Dále nevím jaké formáty přesně podporuje.
Micro Calc (Excel) http://www.k750i­.net/?p=aplika­ce

Další odpovědi
PostApMan

Bohužel ne, pro takové aplikace musí telefon oplývat Operačním systémem (Symbian OS, Windows Mobile apod.)