bolak

Je nějak v Total Commanderu nastavit, aby u obrázků, místo tý univerzální ikonky fotografie, byl miniaturní náhled?

Miniaturní náhled přímo toho konkrétního obrázku?
Doplňuji:
arygnoc: ale já tam nechci ikonu toho prohlížeče obrázků, já tam chci mít místo každé té ikony u obrázku, miniaturu přímo toho konkrétního obrázku, tak jako je to vidět třeba v průzkumníkovi

Odpovědi
arygnoc

konfigurace
možnosti
nastavení
miniatury

a do prvého riadku (Umíetění databáze) vložte:
%$LOCAL_APPDA­TA%\GHISLER

alebo stlačte výchozí.

vo voľbe načítanie miniatúr a súborov povoľte/zafajknite váš editor obrázkov (doporučujem nainštalovať irfanview)

[OK]

hotovo.
;-Q

bolak

suaeda: radí arygnoc dobře? mám to nastavý přesně tak jak říká, proč mě to teda nefunguje?

arygnoc

kliknite do panelu, kde chcete mať náhľady

[ctrl]+[shift]+[F1]

;-Q

bolak

udělal jsem a vypadá to takhle > http://s29.pos­timg.org/4yvuk­wth3/totalcom­.jpg

arygnoc

a máte ten totalcommander zaplatený?
funguje to iba v platenej verzii. (je to na celý život)

;-Q