bolak

Je nějak v lidské DNA zaznamenáno, pokud nějaký jeho předek byl plodem incestu?

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě ano.
Testování DNA ukázalol, že rodiče Tutanchamona byli bratr a sestra. Takže to byl pravděpodobně důvod, proč T. trpěl vrozenými vadami , jako je koňská noha a rozštěp patra, stejně jako degenerativní nemocí kostí atd.

Incest byl běžný v královských rodinách – např. Habsburkové. Svědčí o tom tzv. „habsburská čelist“ = předkus.

Více v anglickém odkazu na článek 10 faktů o incestu, autorka Eliza Lenz, 22.května 2014

--
Baylor College of Medicine
Vědci pomocí DNA čipů při diagnostikování vývojových poruch nebo vrozených vad u dětí zjistili, že některé vady zplsobilo jejich početí incestem.

http://www.sci­encedaily.com/re­leases/2011/02/­110210202052.htm

http://listver­se.com/2014/05­/22/10-incendiary-facts-about-incest/

Další odpovědi
Luxx

příbuzenské křížení se projevuje vrozenými vadami a může se to táhnout i do dalších generací

zzzlatokopka

Boláku ty seš ale rasista:-))))))))))DDD­DDDDDDDDD