manon

Je nějak omezený počet palců, co můžu denně udělit?

Že se mi zdá, že někdo mluvil snad o dvacetipěti denně, ale ještě se mi nestalo, že by mi řeklo „překročili jste svůj denní limit“.

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani
tady máš celou tabulku :)
Doplňuji:
limit jsem překročila v udělování, když jsem byla pokročilá i bronzová
to je jasný, ale nejvíc mě naštve, že nevím kolik můžu dát nominací
je to někde psáno ?? no není, tak na co je mi nějaká trapná nápověda ??
tak si kolikrát počkám až do půlnoci, abych si tu svou směnu odbyla :D
když si něco umanu, tak to musí být !!

Další odpovědi
Lucijej

Těch 25 bodu se snad týká jednomu uživateli, když jsi pokročilá, jako bronzová můžeš udělit 50. Viz. nápověda – tabulka úplně dole:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

briketka10

:DD

bolak

jj, a nejhorší je , když si jde člověk naklikat body a najednou mu to napíše že překročil denní limit ..a přiom je zlatej :(

to se pak musím pracně přihlašovat za jinýho hráče a vzpomínat co sem si dával za heslo…

no vás by to nenaštvalo?

annas

Ad bolak. Máš to vymakané, napřed rozdáš falešné body a z dalších profilů pak servilní. Než všechny oboduješ, nezbude ti čas n vložení těch 140 (nebo kolik máš v plánu) otázek. 🙂

manon

Hlavně aby Tě to neuštvalo, bolaku :) Lepší být naštvanej než uštvanej :)

briketka10

v tomhle jsem taky neměla jasno až pozdějc a
ve spoustě věcí ještě nemám :)

manon

Díky, díky, asi jsem to už musela vidět, ale do hlavy se vše vždy nevejde :)