Je neetické, když se někdo vůbec nezajímá o to, co se stalo za masakr v Berlíně, aby ochránil svoje duševní před Vánoci?

Teď byl údajně nějaký masakr v Berlíně, ale to mi stačí vědět ke štěstí. Ani tu informaci jsem nepotřeboval vědět. Je to dobré ignorovat tyto věci? Proč se tím zabývat, když to vyvolává jen špatné pocity? Příští rok budou opět někde masakry, nebo ne?

Odpovědi
ivzez

Nezájem bych nenazvala neetickým.

Ale ignorovat podobné věci podle mne není příliš rozumné.
Mj. proto, že je Berlín mnohem blíž, než to na první pohled může vypadat…