Veverka :-)

Je něco takového možné?

dobrý den. mám jednu otázku. nevíte jestli existuje nějaký program ze kterého bych mohla zdarma volat na mobilní telefon? nebo zda je na internetu nějaká stránka, kam zadám číslo a zavolá to na mobil? může to být i klidně v omezeném čase. pokud by mi ten omezený čas i přesto vyhovoval, bylo by to dobré a i na tu krátkou chvíli bych zavolala. neznáte tedy nějakou takovou stránku na internetu či přímo program? děkuji
Doplňuji:
Rynku, já jsem nechtěla volat zdarma z mobilu na mobil, ale zdarma z počítače na mobil. o službách Kvído vím, tudíž jsem to mohla využít, ale já právě chci volat z počítače na mobil. i tak vám ale děkuji

Nejlepší odpověď
rynek878

když budete mít O2,tak zde na těchto stránkách se dozvíte,že můžete do tohoto operátora volat 1 minutu zadarmo,při přihlášení 20krát do týdne.
více viz link:
Doplňuji:
zdarma z PC na mobil,dle mých informací nic zatím neexistuje,jó šlo volat z PC na pevnou linku určitý počet minut zdarma,ale i to zablokovali a musí na to být kredit,tak bohužel.

Zdroj: http://www.pla­titokvido.cz/

Další odpovědi
HOMER

Asi to opravdu nejde,snad se neurazíš,když ti doporučím skype,volání na mobil je sice za poplatek,ale je perfektní na volání a videohovory z
pc na pc zdarma.

GangstaHelper

Ono by to bylo krásné, ale je jasné, že někdo to zaplatit musí. Zcela zdarma volat nejde. Existují výhodné nabídky na volání přes internet.

Např. služba FreeCall kdysi umožňovala volat na české pevné linky (zdarma), omezení hovoru bylo na 4 minuty, pak šlo volat hned znova. Pak zavedli omezení na jeden účet jen několik hovoru. Teď už to nejde vůbec. Takže asi takový pokus o nalákání co nejvíce zákazníků na internetové volání a následné zpoplatnění služby.

Něco takového možné není – jak říkám, někdo to zaplatit musí.

tomsch

Dobry den, Skype nedoporucuji z vlastni zkusenosti, nejlepe bude nainstalovat si ICQ. Volaval jsem denne pres SKYPE z Nemecka do Cech, ale od te doby co byl prodan nove spolecnosti, neustale to vypadavalo, zasekavalo se to, hruza. ICQ je spolehlivy, rychlejsi a pohodlnejsi. Stale volam denne a je to v poho. T.