gogogod

Je něco špatného ve fotbale na fandění?

Nejlepší odpověď
Alesh

Není, pokud to tedy neslouží jako zástěrka k násilí apod.

Další odpovědi
Berušinka

Ne, pokud se fanoušek chová jako fanoušek a ne jako nějaký agresivní blázen.

Ella

Na fandění není nic špatného, akorát lidi, kteří tam chodí a říkají si fanoušci jsou tím problémem – jsou to jen ho*ada, která se tam přijdou poprat a zničit hráčům zápas, jako minule, když vtrhli „fanoušci“ uprostřed utkání na hřiště s dýmovnicemi, zmlátili se všichni kolem a chudáci hráči z týmu, kterému tihle „fanoušci“ fandili kvůli nim kontumačně prohráli