jjj123456789

Je něco špatného na tom, mít jako avatar oblíbeného politika?

Doplňuji:
Vypadlo mi slovo „svojeho“

Nejlepší odpověď
WenceslasRe

Když to je někdo jako Hitler tak ano.
Doplňuji:
Ten tvůj bude taky brzo zakázaný ;)

Další odpovědi
briketka10

nemyslím si, žeby byl dnes tak moc oblíbený ??
jen Ty ho moc " jíš " a to nechci bejt sprostá !!

anonym

Mít avatara jakého máš,odpovídá tvé skutečnosti,ke kterému smyslu života tíhneš,třeba pusinka má rty,ta se ráda líbá,Barbakan má rád maso,tak tam má konzervu,zala­tokopka má oko,páč má pěkná očka,Čeněk-je Čeněk.
Já mám Jugara,snad víš ,co to znamená,
a další...........

led

Ano, používať podobizňu súčasného predstaviteľa štátu, štátny znak, či iné oficiálne štátne znaky na svoju prezývku, avatara je znevažovanie dotyčných politikov, štátov. Okrem toho ukazuje to aj váš charakter.
Doplňuji:
Slobodan Miloševič je bezpodmienečne historická osobnosť, veľká postava a to znamená, že nejednoznačná a protirečivá. Za jeho čias bolo ťažko všetkým, všetci reptali, nadávali naň, ale … stále ho volili. Jeho odstavenie si priali mnohí politici so svetovými menami a všetci chceli viesť rokovania bezprostredne s ním. Milošević je dodnes považovaný za hlavného predstaviteľa Srbov počas konfliktov v bývalej Juhoslávii, tak ako vy si považujete tatíčka Masaryka a Dr.Beneše za symboly, tak i dodnes v Srbsku si považujú Miloševiča za symbol samostatného Srbska, ako Neporazeného väzňa Haagského tribunálu, ktorý tak ako kedysi Georgi Dimitrov v procese po požiari Ríšskeho snemu odhalil skutočných podpaľačov a strojcov požiaru, tak i Miloševič na procese v Haagu poukazoval na skutočného vinníka a strojcu Balkánskeho konfliktu.

lota

Myslím, že něco špatně je už v tom, že člověk dnes nějakého oblíbeného politika má, druhá věc je výběr a pak je ještě to, že si ho dá do avataru. Ano, něco je špatně.

kablik

ukazuje to tvou debilitu…

led

Pokračovanie v odpovedi:
po zhladnutí vašich príspevkov nemám pocit že by boli v súlade s vašimi doterajšími „politickými“ avatarmi. Podľa môjho pohľadu sú skôr provokáciou.

anonym

Ty světová skupino?!
http://www.cdzje­senik.cz/Hypno­za/imagesCA4NWD0E­.jpg

anonym

WenceslasRe – Tomu nezákáše nikdo nic,ten jde přes mrtvoly a nějaký kodex cha!5 profilů tady 5 na Slovensku,dalších 5 v Německu + Rusko,Srbsko,Ch­orvatsko… = 40 biblických vepřů a admin dělá,že nic,však co,vždyď jít proti proudu a srát lidi je dnes v módě.

jjj123456789

Ty to víš s tím sraním lidí nejlíp.

anonym

„nezakáže“