Marcus

Je něco, na co neexistuje žádná odpověď?

Nejlepší odpověď
annas

Vaše otázka je obecná, takže se dá říct, že na vše existuje odpověď. Neříkám, že je dostačující, ale je velmi jednoduchá: NEVÍM.

Přece vím, že nic o určité věci nevím… ale někdo možná ano… Ale jsou věci či jevy nepoznané, nikoliv nepoznatelné …

Další odpovědi
anonym

Ano, existuje.Na otázku „SPÍŠ?“.Pokud odpovíš ano, tak vlastně nespíš, protože ji slyšíš, pokud neodpovíš, tak spíš a neexistuje odpověď.

bolak

Na každou otázku existuje alespoň špatná odpověď.

zjentek

cokoliv, co není otázkou?

www

Jistě a hned z několika důvodů.
Především neexistuje odpověď na hloupou, ch nesmyslnou otázku typu ‚co se stane když (tečka)‘, jaký je rozdíl mezi zajícem(tečka), ap. Také jsou otázky, na které neznají odpovědi ani fundovaní vědci ap.

arygnoc

i mlčanie je odpoveď.
niekedy tá najsprávnejšia.
podobne je to i s nenájdením odpovedi (riešenia) – už samotná neexistencia odpovedi je odpoveď.

Summa sumárum:
Nie.

marťa382

Napadá mě: Existuje Bůh?
Nikdo to neví. Někdo věří, že ano. Někdo si myslí, že ne…

Mapel

Na mnoho otázek není odpověď a jsou jen dohady. Čeká se na pokrok techniky, aby mohly být zodpovězeny. Díky technickému pokroku se už hodně nezodpovězených otázek z minukosti podařilo odpovědět.

marci1

Tak toho je velmi mnoho. Např. kdy bude konec světa, je vesmír konečný nebo nekonečný, co nás čeká v budoucnosti, kdy zemřeme, proč se lidi nemají rádi ?

vivatisCZ

Na VŠECHNO je jednoduchá odpověd: Co?

huxa

Co se stane, když Pinochio řekne: „Teď mi naroste nos.“? :)

tatanka

Slepice nebo vejce?