Mc Merkurion

Je něco krásnějšího než žena? Takto jsme dopadli? Bývaly tu otázky na „Gender“, smáli jsme se jim…

Výstavu ženských aktů na akademické půdě zrušili kvůli obvinění ze sexismu…
výstava prý říká: „…že ženy jsou vhodné pouze pro zkrášlení světa a že pro ně ve světě vědy není jiné místo.“
http://www.li­dovky.cz/vysta­va-zenskych-snimku-v-av-skoncila-drive-kvuli-obvineni-ze-sexismu-1mz-/kultura.aspx?c=A151106­_131034_ln_kul­tura_hep
Co vy na to???

Nejlepší odpověď
quentos

...bude hůř

Nejhorší na tom je, že to absurdní obvinění vznesla jakási Genderová expertní komora, která se, předpokládám, skládá z drtivé většiny z žen. Zřejmě mají v hlavě piliny, když nedokáží poznat, že se jedná o poctu…

Další odpovědi
gecco

...bude hůř

anonym

...bude hůř

Těžko na to odpovědět.
Snad krásnější než žena je
ta hořká,bílá pěna…
Ale to si dělám samozřejmě srandu.

redy

...jsou jen kecy

Nečetla jsem to celé. Měli to proložit nějakou krajinkou, vyfotit nějakýho borce s pekáčem buchet, a nemuseli by řešit sexismus.

led

...jsou jen kecy

Všetko je len otázka uhla pohľadu.
Kto nechce chápať iných, nechápe ani seba.
Treba pozerať nielen na objekt záujmu, ale aj kde a pre koho sa akcia koná.
Na akademickej pôde je pohľad mužov na ženu iný, než na pôde umeleckej a iný než v striptízovom klube.
Výstava mrtvol, čo obehla svet mohla byť chápaná morbídne, ale mohla byť chápaná aj náučne, alebo umelecké oko v nej mohlo zbadať krásu života.
Podobne aj táto výstava, ktorú skupinka slávychtivých Genderová expertní komora ČR a Kongres žen obvinila zo sexizmu, mala iný zámer „jako součást festivalu Týden vědy a techniky. Snímky fotograf Karel Richtr pořídil historickou technikou mokrého kolodiového procesu, jak se užívala v druhé polovině 19. století. Pro kontrast vystavil digitalizované reprodukce a v rámci festivalu měl o staré technice i přednášku.“
Možno bola chyba, že tieto akty nepredstavovali práve osoby z tejto skupiny…

Agneta

...bude hůř

Genderová mužská expertní komora ČR a Kongres žen přes 100 kg zastupuje 0,0000001 žen v ČR…neboli „ženy kontrolují ženy“ že, jako v Iránu :DDD

Emefej

...bude hůř

ivzez

...bude hůř

Mc Merkurion

zde je seznam oné vyvážené komise: http://www.gek­cr.cz/wp-content/upload­s/2015/11/%C4%8Clen­ky-a-%C4%8Dlenov%C3%A9-Genderov%C3%A9-expertn%C3%AD-komory-%C4%8CR.pdf a kongres žen je snad jasný,že tam nejsou žádní muži
---a co na to bůh-spravedlivý,proč si nás muže bere k sobě dřív? kde je jaká spravedlnost…

led

tie mužské mená v zozname… to su ženy?

Mc Merkurion

ne,ale není vyvážený podle jejich teorie,pak to nemůže bejt genderová komise,a že tam nejsou "žádní"patří ke kogresu

Agneta

led >>> super odpověď! tentokrát se ti to fakt povedlo, tos mi vzala vítr z plachet:D

led

nevadí, že je v slovenčine? :)

quentos

kdepak, to tady vadí akorát kokotům typu Jugar…

Agneta

tentokrát byla srozumitelná:D