Lgee

Je něco dobré/hezké od přírody bez zasahování chemie?

Jako když je něco 100% přírodní, jestli je to hezké nebo dobré, nebo to musí mit aspoň špetku chemie, aby to bylo „ono“? 😁

Nejlepší odpověď
zvonisek

Třeba já jsem i bez chemie hezká holka, a to i od přírody.
také této otázce nerozumím.

Další odpovědi
Elk

Láska na pvní pohled! Vím, o čem mluvím.

zjentek

Tak nevim… …řekněme papoušek?
Tak třeba Ara hyacintový vymáchaný v peroxidu může být cool, ale od přírody je myslím taky dobrý/hezký.

Kepler

Moc dobře nechápu smysl tvé otázky. Co je 100% přírodní můžou být i ty nejprudší rostlinné a živočišné jedy, které jedinou dávkou dokáží zabít i stovky lidí. Mnoho éček je taky přírodního původu, z nichž je asi 60 škodlivých. Naproti tomu existují přírodně identická éčka syntetizována chemicky a naprosto neškodná. Ale jestli jsi měl na mysli drogy – ty někdy prožitek vylepší, jindy ne. V žádném případě to nikdy nebude to „ono“.

ten který je

Také nechápu moc dobře tuto otázku.Hezké jsou např.sněhové vločky.Každá vločka má v přírodě jiný tvar.
http://www.de­signvid.cz/ume­ni/snowtime-ukazuje-rust-snehovych-vlocek-pod-mikroskopem.html

Nuk nuk

Příroda sama.