Lorrien

Je něco, co (skoro) všichni z Vašeho okolí umí a Vy ne??

Já třeba neumím pískat. Má kamarádka za Boha nedokáže říct nejkulaťoulin­katější. :)) A můj spolužák neumí udělat pusou ten zvuk praskající bubliny (pro ty, kdo neví, oč se jedná – pohyb pusou připomíná to, když ženy promnou rty o sebe, když dokončí nanášení rtěnky). ;) Co neumíte Vy?? A štve Vás to?? 😛 ;)
Doplňuji:
Jéééjda, lidi, já myslela nějaké prkotiny, jako bylo například to pískání ;) Nechtěla jsem, abyste mi říkali tak osobní věci, ale tak na oplátku Vám povím, že vůbec neumím matematiku, ničemu nerozumím a už po dvou týdnech školy propadám… :D

Nejlepší odpověď
anonym

neumím spoustu věcí, ale neštve mne to. Spíš jsem rád, že každý umíme něco jiného.

Další odpovědi
hanulka11

Víš co neumím – neumím lhát a lidi to štve víc než mě – když jim říkám pravdu do očí
jinak neumím slibovat a nedodržet sliby – v čemž se také mnozí vyžívají
jo a neumím spoustu věcí , proptože, kdybych je uměla byla bych geniální a to bych byla odporná .....fuj......
Doplňuji:
vidíš a i jsem se spletla – oprava- protože

quentos

Třeba jezdit na kole, případně řídit auto. A neštve mě to. Dojdu si všude pěšky, a kam ne, tam dojedu vlakem.
Doplňuji:
jo a lhát, to taky neumím :{/> škoda, někdy to je, obzvlášť v týhle době a na tomhle světě, potřeba

anonym

Neumím pít z lahve a pískat na prsty.

huxa

ty smajlíky bys mohla více vynechávat. i mě to dělá problémy a někde se neudržím, ale dva smajlíky za pár slovy jsou moc…

Ač nerad zděluji své slabé stránky, rozepíšu se zde. Mám strašně špatnou alfabetickou paměť. Nějaké nové slova či písmena si nedokážu zapamatovat-velké problémy při učení cizích jazyků. Dodnes neumím abecedu. Řadu čísel či nějakou událost, u které jsem byl si zapamatuji ale často a i nechtěně. U těch událostí si pamatuji i blízké podrobnosti a jestli např. slyším o nějakém filmu, dokážu si vybavit, v jaké části hry jsem přesně byl, když jsem se na něj díval.
Další věci, které neumím je odpouštět a celkově být k někomu emociálně připjatý, jestliže jsem se do něj nezamiloval. A také, co všichni kolem mě umí je to, že se umí rozšílit strašně snadno a v momentě, kdy pro mě začíná diskuse pro ně začíná hádka…

HakitoCZ

Tak jestli „papaláši“ zešílí a určí povinnou maturitu z matematiky, tak to bude to, co mě bude štvát, protože tu absolutně nedávám.
Jinak se pohybuji v několika subkulturách, kde se využívají programovací dovednosti, japonština a spisovatelské schopnosti. Tohle všechno si zdokonaluji, ale pořád to není na úrovni, jakou bych si představoval.
Ale moje moto je, že nezáleží na tom, jak to zkončí, stejnak všichni nejspíš umřeme(pokud nenahrajeme svoje myšlenky do počítače, ale to je trochu fylosofické) takže záleží na tom, čím můžeme být užiteční svému okolí. Jaká bude ta cesta, po které kráčíme.
Btw. pískat taky neumím :D

KdoSiOdJinud

Zaboha si nezapamatuji mandarinku, broskev, pomeranč, blumu a tyhlety kulatý věci 😁 asi jsem tupej bo nevím 😁

Kamionacka09

Aby se to vyrovnalo tve otazce tak neumim udelat takovou tu rulicku z jazyka:-D

anonym

Tak nevím co umí nebo neumí moje okolí, ale sama toho neumím dost. Matematika mi nikdy nešla – dokonce ani základní počty z hlavy nedám. Ale nic si z toho nedělám.
Doplňuji:
Lhát také neumím a jsem dost upřimná, ale zároveň s mírou. A nehodnotím lidi nejenom od prvního pohledu, ale ani posledního – nikdy nevím čím mě mohou v dobrém nebo špatném překvapit.

baghira

Spousta mých známých umí – narozdíl ode mě – hrát na kytaru.

balca

hanulka11: v čem je genialita odporná ?