Zlatý

Je něco, čím vám někdo udělá vždycky radost? Nějaká maličkost, která nezklame a vždy potěší?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Takových věcí je celá řada. Potěší mně třeba když přijdu do obchodu a prodavačka či prodavač se usměje. Pokud se už stane a ještě rozumí tomu co prodává, tak mám radost nesmírnou. Bohužel s něčím podobným se setkávám stále méně

Další odpovědi:

Zlatý

Chtěla jsem také napsat mou oblíbenou květinu a koukám, že s Barnajkou máme úplně stejný vkus. Já miluji ještě bílé růže.
Ale všeobecně mě nejvíc potěší, když někdo pozdraví, odpoví na pozdrav a celkově je milý a slušný. Je to divné, že takové samozřejmosti dnes musím pokládat pomalu za příjemné překvapení. A také mám ráda lidi, kteří umí projevit opravdu od srdce radost, jsou vtipní a bystří a neurážejí se.

Zlatý

hezký pozdrav, úsměv a porozumění a nic to nestojí nepotřebuji drahé dary ,stačí mi málo

Zlatý

Setkání s přáteli, milá sms/mail, vlídný slovo, úsměv, pohlazení...a nebo když mí čtyřnozí kamarádi přijdou a oblízají mi celou tvář.
Prostě opravdu 'maličkosti', který moc nestojí a potěší ;)

A pokud mám říct nějaký to potěšení koupitelný za peníze..pak je to asi tulipán. Bílý tulipán, žlutý tulipán, mix růžových a fialových...
Dej mi tulipán, a samým vděkem ti zulíbám ruce :))

PS: Ale ani Kindervajíčkem nepohrdnu :D

marcipánové prasátko :D :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.