terry

Je něco, čím vám někdo udělá vždycky radost? Nějaká maličkost, která nezklame a vždy potěší?

Nejlepší odpověď
Drap

Takových věcí je celá řada. Potěší mně třeba když přijdu do obchodu a prodavačka či prodavač se usměje. Pokud se už stane a ještě rozumí tomu co prodává, tak mám radost nesmírnou. Bohužel s něčím podobným se setkávám stále méně

Další odpovědi
Damiana

Chtěla jsem také napsat mou oblíbenou květinu a koukám, že s Barnajkou máme úplně stejný vkus. Já miluji ještě bílé růže.
Ale všeobecně mě nejvíc potěší, když někdo pozdraví, odpoví na pozdrav a celkově je milý a slušný. Je to divné, že takové samozřejmosti dnes musím pokládat pomalu za příjemné překvapení. A také mám ráda lidi, kteří umí projevit opravdu od srdce radost, jsou vtipní a bystří a neurážejí se.

hanulka11

hezký pozdrav, úsměv a porozumění a nic to nestojí nepotřebuji drahé dary ,stačí mi málo

barnajka

Setkání s přáteli, milá sms/mail, vlídný slovo, úsměv, pohlazení…a nebo když mí čtyřnozí kamarádi přijdou a oblízají mi celou tvář.
Prostě opravdu ‚maličkosti‘, který moc nestojí a potěší ;)

A pokud mám říct nějaký to potěšení koupitelný za peníze..pak je to asi tulipán. Bílý tulipán, žlutý tulipán, mix růžových a fialových…
Dej mi tulipán, a samým vděkem ti zulíbám ruce :))

PS: Ale ani Kindervajíčkem nepohrdnu :D

Theress

marcipánové prasátko :D 🙂