Avatar uživatele
terry

Je něco, čím vám někdo udělá vždycky radost? Nějaká maličkost, která nezklame a vždy potěší?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, barnajka před 4450 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Takových věcí je celá řada. Potěší mně třeba když přijdu do obchodu a prodavačka či prodavač se usměje. Pokud se už stane a ještě rozumí tomu co prodává, tak mám radost nesmírnou. Bohužel s něčím podobným se setkávám stále méně

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Chtěla jsem také napsat mou oblíbenou květinu a koukám, že s Barnajkou máme úplně stejný vkus. Já miluji ještě bílé růže.
Ale všeobecně mě nejvíc potěší, když někdo pozdraví, odpoví na pozdrav a celkově je milý a slušný. Je to divné, že takové samozřejmosti dnes musím pokládat pomalu za příjemné překvapení. A také mám ráda lidi, kteří umí projevit opravdu od srdce radost, jsou vtipní a bystří a neurážejí se.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

hezký pozdrav, úsměv a porozumění a nic to nestojí nepotřebuji drahé dary ,stačí mi málo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Setkání s přáteli, milá sms/mail, vlídný slovo, úsměv, pohlazení…a nebo když mí čtyřnozí kamarádi přijdou a oblízají mi celou tvář.
Prostě opravdu ‚maličkosti‘, který moc nestojí a potěší ;)

A pokud mám říct nějaký to potěšení koupitelný za peníze..pak je to asi tulipán. Bílý tulipán, žlutý tulipán, mix růžových a fialových…
Dej mi tulipán, a samým vděkem ti zulíbám ruce :))

PS: Ale ani Kindervajíčkem nepohrdnu :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Theress

marcipánové prasátko :D 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek