Putra

Je nebezpečné, když si před celkovou anestezií, který má trvat ccca 2 hod., zakouřím?

Mám to psané v doporučeních, tak co se stane, když to poruším? Bude mi ,,jenom" špatně?
Doplňuji:
Beer-mockrat diky za odkaz. Jeste zvazim, jestli si zapalim:D

Nejlepší odpověď
anonym

Já to zkusil jednou,si před zákrokem ,vykouřit cigaretu a probudil jsem se na JIP-ce.NEDOPORUČUJI!!!

Další odpovědi
Drap

Reakce může být u každého jiná. Určitě bych doporučení zdravotníků nebral na lehkou váhu.

Deli

Každá cigareta způsobí smrštění cév, může tedy nastat problém při napichování žily, nebo spousta dalších problémů. Stojí ta cigareta před za to? Určitě ne. Ono vůbec nestojí za to kouřit…

beer

Pokud kouříš pravidelně a dost, nekouřit těsně před nemá z hlediska zákroku myslím žádný význam.
Podívej se sem:
http://ona.id­nes.cz/deset-veci-ktere-byste-meli-vedet-o-narkoze-f2b-/zdravi.aspx?c=A060227­_202305_zdravi_ad
Doplňuji:
Jsem silný kuřák a šel jsem tam v podstatě z kuřárny (kdysi). Ani mne na to neupozorňovali )) Pokud hulíš jen občas, nekouřil bych před zákrokem určitě.