Avatar uživatele
Lilix

Je nebezpečné jít v prvním týdnu těhotenství na diskotéku?

Cca 4.-5. den těhotenství,bylo by nebezpečné být téměř celou noc na diskotéce?Může něco způsobit hlasitá hudba,basy z repráků atd. ?Dík.(prosím,ne­raďte mi ať tam nechodím,už se stalo.zajímá mě jestli je to nějak rizikové :-I…).
Doplňuji:
děkuji.to těhotenství není vůbec jisté,jen to předpokládám.Ale raději se ptám.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Lilix

Zajímavá 0 před 4336 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tak se zdá,že nevíš co dřív-chceš být matkou,ale také si nedovedeš odpustit celonoční návštěvu diskotéky. V opačném pořadí by to bylo lepší,logičtější ale i zdravější pro miminko.Myslím to tak,že napřed bys měla užívat všeho,co k tvému věku patří a až budeš si budeš chtít pořídit miminko,nejlépe s vhodným partnerem,tak bys už měla být natolik vyspělá,že ti diskotéky chybět nebudou.Většina budoucích matek o těhotenství prvních pár týdnů ani neví,ale tyto týdny jsou pro rozvoj plodu zrovna hodně důležité.Pono­cování,hluk,snad i zakouřené prostředí není nic moc…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Těhotenství neni nemoc ale stav. O tom že právě probíhá první týden většina budoucích matek vůbec neví. Vše bude stoprocentně pořádku. Nadále by však bylo nadmíru vhodné, podobné akce raději vypustit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Určité nebezpečí hrozilo před týdnem. Jak říkáš, už se stalo, takže se neodestane.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Jestli se cítíš dobře, tak to Tobě ani miminku neuškodilo, tak už to neřeš.
Já byla v honbě za zdravím v těhotenství v horkém slaném bublinkovém bazénu. Až potom jsem si přečetla, že to je v těhotenství zcela nevhodné, že horká voda a bublinky mohou vyvolat potrat nebo předčasný porod, krvácení, mdloby a já nevím co ještě. A jakou máme pěknou treperendu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Není od věci již cca hodinu po početí vyžadovat ve veřejných dopravních prostředcích uvolnění místa k sezení. Někteří hnidopichové dokonce doporučují zachovat si také vzpomínku na podobu a barvu vlasů potencionálního pana otce…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beluška

Jenom vzkaz pro Deli, jestli dovolí. To kasání se – tak bych to odvážně vůbec neříkala, moje dcera potratila právě při návštěvě sauny (taky si to přečetla pozdě). Takže každá těhulka musí dělat vše pro zdraví miminka a každou akci si moc zvážit. Deli, neznamená to, že se nic nestalo poprvé, tak podruhé nikdo neví.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy