Lilix

Je nebezpečné jít v prvním týdnu těhotenství na diskotéku?

Cca 4.-5. den těhotenství,bylo by nebezpečné být téměř celou noc na diskotéce?Může něco způsobit hlasitá hudba,basy z repráků atd. ?Dík.(prosím,ne­raďte mi ať tam nechodím,už se stalo.zajímá mě jestli je to nějak rizikové :-I…).
Doplňuji:
děkuji.to těhotenství není vůbec jisté,jen to předpokládám.Ale raději se ptám.

Nejlepší odpověď
anonym

Tak se zdá,že nevíš co dřív-chceš být matkou,ale také si nedovedeš odpustit celonoční návštěvu diskotéky. V opačném pořadí by to bylo lepší,logičtější ale i zdravější pro miminko.Myslím to tak,že napřed bys měla užívat všeho,co k tvému věku patří a až budeš si budeš chtít pořídit miminko,nejlépe s vhodným partnerem,tak bys už měla být natolik vyspělá,že ti diskotéky chybět nebudou.Většina budoucích matek o těhotenství prvních pár týdnů ani neví,ale tyto týdny jsou pro rozvoj plodu zrovna hodně důležité.Pono­cování,hluk,snad i zakouřené prostředí není nic moc…:D

Další odpovědi
Drap

Těhotenství neni nemoc ale stav. O tom že právě probíhá první týden většina budoucích matek vůbec neví. Vše bude stoprocentně pořádku. Nadále by však bylo nadmíru vhodné, podobné akce raději vypustit.

Děda Louda

Určité nebezpečí hrozilo před týdnem. Jak říkáš, už se stalo, takže se neodestane.

Deli

Jestli se cítíš dobře, tak to Tobě ani miminku neuškodilo, tak už to neřeš.
Já byla v honbě za zdravím v těhotenství v horkém slaném bublinkovém bazénu. Až potom jsem si přečetla, že to je v těhotenství zcela nevhodné, že horká voda a bublinky mohou vyvolat potrat nebo předčasný porod, krvácení, mdloby a já nevím co ještě. A jakou máme pěknou treperendu 🙂

dudu

Není od věci již cca hodinu po početí vyžadovat ve veřejných dopravních prostředcích uvolnění místa k sezení. Někteří hnidopichové dokonce doporučují zachovat si také vzpomínku na podobu a barvu vlasů potencionálního pana otce…

beluška

Jenom vzkaz pro Deli, jestli dovolí. To kasání se – tak bych to odvážně vůbec neříkala, moje dcera potratila právě při návštěvě sauny (taky si to přečetla pozdě). Takže každá těhulka musí dělat vše pro zdraví miminka a každou akci si moc zvážit. Deli, neznamená to, že se nic nestalo poprvé, tak podruhé nikdo neví.....