Nenaplněný

Je nealkoholické pivo zdraví prospěšné ?

Je nealkoholické pivo svým složením zdraví prospěšné stejně jako pivo alkoholické?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nealkoholické pivo je dokonce zdravější,než normální pivo,jelikož neobsahuje alkohol. Já osobně se domnímám,že je dokonce zdravější,než limonády. Takže doporučuji,obzvlášť v těchto nehorázných vedrech.

Další odpovědi
oskar

Reklamy uvádějí,že ano.Když jezdím autem a to dost často tak ho konzumuji a chutná mi.

iwetax

V těhotenství jsem jich vypila hodně a dcera je zdravá , tak to asi neškodí. Dokonce, když jsem po roce ohutnala opět alkoholické tak mi nechutnalo. Když jezdím na kole, tak si dám nealko kvůli pokutě nebo úrazu. A nevadí a osvěží. Alko si dám po víletě.

pondělí

ano,ale jen ČERNÁ HORA A RADEGAST,to jsou piva vyráběná klasickým spůsobem
radegast nealko je v USA dokonce dražší,než klasická Plzeň

Dmitrij

Souhlasím s kropitko – bez alkoholu je pivo zdravější, ale podle mně nechutná po pivu,nýbrž po nějakém kompotu. U nás se dokonce říká „nealkoholické pivo je prvním krokem k nafukovací panně.“ 🙂

Michal

Asi bude částečně,neobsahuje alkohol!